GALXE DAO TÜRK TOPLULUĞU OLALIM 🇹🇷

Gelin galxe topluluğu olalım. Badgelerden toplayalım. Bunlar sadece birer rozet. İlerde airdrop ihtimali olabilir. Galxe üzerinde de aktif olalım. OAT ve NFT lerden mint edelim. Tx kasalım. Galxe pasport alalım :point_right: Galxe Passport by Galxe | Galxe .
Galxe topuluk görevlerini yapalım :point_right: Galxe Community Missions - Season 1 by Galxe | Galxe .

Ben Galxeyi seviyorum eskiden beri kullanıyorum. İnanan herkes gelsin. Birbirimizin postlarına beğeni atalım yorum yapalım. Yazılan her yoruma beğeni atarım. Postlarını beğenirim.

53 Likes

haklısın brom, tanıdıkları buraya yönlendiririm.

15 Likes

Herkese merhaba iyi geceler benim bir sorunum var Galxe uzun süredir takip ediyordum geçen anlamadığım bir nedenle discord tan atılmışım girmeye çalışıyorum bir türlü discord a giremiyorum nereden nasıl ulaşacağımı anlamadım robotlar mı engelledi anlamadım bir site telegram bağlantısındanmı engellendim anlamadım şimdiden herkese teşekkürler zamanınızı aldığım için herkesten özür yardımcı olabilen olursa sevinirim teşekkürler .

10 Likes

ya benim 3-5 tane Galxe Holiday Celebration 2022 eksik. kasayım mı ne işe yarıyorlar hala bilmiyorum :slight_smile:

8 Likes

tamam süper fikir, buradayız. yardımlaşalım. herkesin işi kolaylaşmış olur

5 Likes

aynen kral aynen burdayız her zaman

5 Likes

13 adet birleştirip bronz galxe boy nft alacaksın,14 olursa silver ,15 olursa gold ama henüz birleştirme açılmadı galiba ben bie kısmını mint ettim bir kısmını opensea dan aldım. kuruş falan zaten. ha gelecek galxe boy para eder mi sanmam. ama ilerde galxe iş yapar airdrop yapar falan diye tutacağım.

4 Likes

Şey yapalım arkadaşlar herkes kendi hesabından post paylaşsın birbirimizin postlarına beğeni atalım. alıntılayalım falan badge görevlerini yapalım badgeleri bilmeyen varsa kısaca ilk beğenini alıyorsun ilk post atıyorsun 10 gün giriş yapıyorsun 20 post at her biri en az bir beğeni alsın vs gibi görevler ile rozet toplayalım. bu saydıklarımın hepsi birer rozet zaten rozet kazandıkça bildirim geliyor.

5 Likes

yeni post attım galxe dao türk topluluğu diye bayrak var zaten onu da beğenelim arkadaşlar ben orda açıklama yaptım sizinkileri yarın girip beğeneceğim. beğeni hakkım kalmadı bugün.

5 Likes

kanka hiç bilmiyorum ya neden atsınlar ki seni. galxe ana sayfasında more kısmında support var ordan iletişim kur istersen.

7 Likes

bu postu begenerek ilk rozeti aldim bile. fakat forumda kayanilan rozetlerin pek faydasi olur mu emin degilim.

11 Likes

Umarım olur ümidimiz o yönde :candy:

3 Oca 2023 Sal 22:49 tarihinde Umut via Forum | Galxe <notifications@galaxy1.discoursemail.com> şunu yazdı:

5 Likes

Kesinlikle bro söz hakkının olması şart

6 Likes

Arkadaşlar benim büyük sorunum var ya çözüm bulamadım. available to claim dediğimde hata veriyor ve göremiyorum. Bu sorunu yaşayan var mı?

4 Likes

dün hata alıyorduk ama bugün sıkıntı yaşamaman lazım düzeldi o durum

4 Likes

Hala devam ediyor bende ya

7 Likes

discord da hata ile ilgili bir duyuru yapılmış düzeltirler

2 Likes

Bende sadece 9 kaldı onuda yapmışım ama bir türlü güncellenmedi

5 Likes

Kral bendede oluyor sürekli sayfayı yeniliyorum ama nafile dc de sordum Sistem hatası deniyor düzelecek deniyor

4 Likes

Kral sürekli yenile geçiyor

4 Likes